OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start
III BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH WARTA 2017
Redaktor: Krzysiek K.   
14.02.2017.

Gmina i Miasto Warta

oraz

Hufiec ZHP Sieradz z 7 Warcką Drużyną Harcerską „Bobry”

zapraszają do udziału

w III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

w dn. 12 marzec 2017r. w Warcie

 

Do pobrania:

Regulamin.pdf

                                               Lista uczestników

                               III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Warcie

                                   w dniu 12.03.2017r. Niedziela godz. 13.00

 

JANUSZ MROCZKOWSKI                         PIOTR  JURCZAK

KINGA ZAGŁOBA                                        ALINA  JATCZAK

KATARZYNA PILICHOWSKA                   GRZEGORZ  KIKOWSKI

MATEUSZ ZATORSKI                                 PIOTR  SAJDA

MARCIN WOJTYSIAK                                TOMASZ  BŁASZCZYK II

ZBIGNIEW ANGULSKI                               SYLWIA  MATUSIAK

MARCIN NOWAK                                         DARIUSZ  SZYMAŃSKI

MACIEJ  PINAIRSKI                                   ADAM  PIETRZAK

ANDZREJ  KUBIAK                                     KAJETAN  PIETRZAK

BARTŁOMIEJ STASZEWSKI                    KACPER  SOBCZAK

BALCERZAK PRZEMYSŁAW                   SABINA  WRÓBEL

DZIKOWSKI GRZEGORZ                          ŁUKASZ  GRZESIAK

TOMASZ  BŁASZCZYK 1                           PATRYK  KWIATKOWSKI

MICHAŁ GOŚCIMSKI                                MICHAŁ  GŁAWENDA

MARTA ABRAMCZYK PÓŁGRABIA       DAMIAN  MODRANKA

PIOTR  PIPIA                                                ARKADIUSZ  MARUSZESKI

JAKUB  ŁUCZAK                                         KAMIL  AUGUSTYNIAK

HUBERT  KAMOLA                                    TOMASZ  PIETRZAK

MAGDA  LEŚNICZAK                                BERNADETTA BŁASZCZYK

MICHAŁ  CELER                                        WIKTOR  OLSZEWSKI

GRZEGORZ  DZIEDZIC                            MACIEJ  DOMAGALSKI

MAREK  PROSZEWSKI                             TOMASZ  PIPIA

MICHAŁ  OWCZAREK                              NORBERT  KUBLAS

MICHAŁ  BOGUS                                        KACPER  BŁASZCZYK V

AGATA  KOSECKA                                      DOMINIK  STOPKA

MARCIN  SUCHAŃSKI                               MICHAŁ  PIEKARCZYK

PATRYCJA  PASZKOWSKA                       MARCIN  ZIENTARA

DARIUSZ  DANIELEWSKI                        JAKUB  KOŁODZIEJSKI

ANDRZEJ  PABINIAK                                 ROBERT  BRZEZIECKI

ANETA  PABINIAK                                      GRZEGORZ  GRZESIAK

PAWEŁ  BUŁECZKA                                   ARKADIUSZ  CISZEWSKI

JANUSZ  ROMANOWICZ                          ZBIGNIEW  JASIANEK

EWA  ZIÓŁKOWSKA                                   DAMIAN  MIKOŁAJCZYK

ADAM  ZIÓŁKOWSKI                                ANNA  KULAWIECKA

ANNA MOKROS                                           JAKUB  WRÓBEL

SYLWIA  KICIŃSKA                                    MARTA  BŁASZCZYK

MAREK  CIOŁEK                                         SŁAWOMIR  GOZDALIK

ALBERT  CIOŁEK                                        SEBASTIAN  MALICKI

SZYMON  OBAŁKA                                      ZBIGNIEW  TABAKA

MATEUSZ  CIOŁEK                                     WERONIKA  CHOJECKA

WOJCIECH  CIOŁEK                                  PATRYK  KWIATKOWSKI

JAN  IGNASIAK                                             PRZEMYSŁAW  KĘDZIERSKI

ANNA  KARWOT                                           LUKASZ  KOZŁOWSKI

KACPER  ŻÓRAWSKI                                 PRZEMYSŁAW  SERWETA

SYLWESTER  WOJCIECHOWSKI            MAREK  SOWAŁA

JANUSZ  GRZEBSKI